discover colors2
manifa
left banner for inner page Recovered

אני רוצה לצבוע קיר שלא נצבע זמן רב, איך אדע אם זה סיד או צבע והאם נדרשת הכנה?

אפשר לבדוק אם קיר צבוע בסיד או בצבע אקרילי ע"י שפשוף עדין, גם עם כף היד. אם הקיר נצבע בסיד, תישאר שכבה דקה של אבקת סיד על היד. קיר שנצבע בצבע אקרילי, לא יותיר שכבה שכזו כדי לצבוע מחדש קיר מסויד, נדרשות הכנות – סתימת חורים וסדקים אם יש, קילוף שכבות רופפות, ומריחת שפכטל. 

לאחר הכנת הקיר ולפני הצביעה יש ליישם בי ג'י בונד רול לפי ההוראות של האריזה. לאחר היייבוש, ניתן לצבוע בכל צבע אקרילי מסשרת הצבעים של בי ג'י, וכמובן, בכל גוון על היד מגווני המניפה.

מעל הקרמיקה במקלחת יש לי קיר מתקלף ועובש, במה אפשר לצבוע ואיך נפטרים מהעובש?

חשוב להתחיל בניקוי יסודי של הקיר – בעזרת מוצר ניקוי על בסיס כלור. לאחר הייבוש, והכנת הקיר אם יש צורך, מומלץ לצבוע בצבע מסוג בי ג'י קריל נגד עובש בגוון הרצוי מגווני המניפה של BG Paint.

אני רוצה קיר חלק, איך אפשר לצבוע את הקיר בלי שיופיעו פסים של צביעה?

לקבלת קיר חלק ללא פסים בצביעה עם "רולר", יש לעבור על משטח צביעה פעמיים. לאחר צביעת שטח קטן, כ-1-2 מ"ר, עוברים שוב על האזור עם הרולר ללא הפעלת לחץ, מבלי לטבול אותו שוב בצבע, כך שהרולר עדיין לח אבל לא מפזר צבע על הקיר. פעולה זו מטשטשת את הפסים ויוצרת מראה חלק של הקיר. למידע נוסף על איך צובעים קיר / איך צובעים קירות אתם מוזמנים להכנס לקטגוריית 'למד איך לצבוע'.

אני רוצה להוסיף קצת צבע לחדר השינה שלי. מה מומלץ לעשות?

כשרוצים לעשות איזה שינוי, ישנן אפשרויות שונות עם הצבעים. ניתן לצבוע קיר אחד בצבע שונה, כאשר קירות החדר יצבעו בגוון בהיר ורק הקיר שמאחורי המיטה יצבע בגוון אחר, גוון חזק ודומיננטי או גוון עדין אך שונה. אפשרות נוספת צביעת כל קירות החדר בגוון בהיר שאינו מהלבנים שלנו.
 
לייעוץ מקצועי ניתן לפנות לקו הייעוץ שלנו: 08-6874006

איך אדע כיצד יראה הצבע על הקיר לעומת הדוגמא מהמניפה?

הגוון שיראה על הקיר בחדר מושפע מהמון גורמים, כולל תאורה, גודל החדר, מיקום ומשטחי צבעים שקיימים בחדר (ריצוף, וילונות, ארון, שטיחים ועוד). 

הגוון המופיע במניפה קטן בהרבה לעומת קיר שלם ולכן קשה לפעמים לדמיין איך יראה בחדר שבבית. במניפת הצבעים של BG Paint הנמצאת בנקודות המכירה השונים ישנן דוגמאות צבע גדולות ומאורכות כדי לנסות ולהקל על בחירת הגוון. 
ניתן לקנות צבע באריזה קטנה ולצבוע משטח לדוגמא (קרטון ביצוע, בריסטול וכו') ולאחר ייבושו, להציב אותו במקומות שונים בחדר כדי להתרשם ממנו, גם בשעות שונות ביממה.

האם אפשר לעשות טיח של חוץ בתוך הבית?

כמובן שזה אפשרי. אפשר לעשות קיר של טיח אקרילי או שליכט חיצוני שממשיך אל פנים הבית ומקשר בין הפנים לבין החוץ. קירות טיח צבעוני בתוך הבית יכולים ליצור מראה עיצובי מיוחד ומעניין.

מהי כמות הצבע הנדרשת לצביעת קיר?

חישוב כמות הצבע מבוסס על שטח הפנים של הקירות המיועדים לצביעה:
  • יש למדוד את גובהו של כל אחד מהקירות ולהכפיל באורכו
  • אחר כך, יש לחבר את שטחי הפנים של הקירות בכל אחד מהחדרים המיועדים לצביעה.
  • כעת יש להחסיר את שטח הפנים של החלונות והדלתות.
  • במרבית המקרים תזדקקו לשתי שכבות צבע, לכן יש להכפיל את התוצאה בשתיים.
  • אחרי ההכפלה קחו מקדם ביטחון והוסיפו לשטח הכולל עוד כ-20%, שכן אף אחד לא רוצה להיתקע באמצע הצביעה עם מיכל ריק.
הסתבכתם בחישוב? אתם לא לבד. טובי המוחות מתמודדים עם המספרים הללו מדי יום, ולכן פיתחנו עבורכם את מחשבוני הצבע של BG Paint שנמצאים בדפי המוצר שלנו.

מה עושים כדי להיפטר מבעיית עובש?

על מנת להיפטר מהעובש, המניעה לא פחות חשובה מהטיפול בבעיה עצמה. לאחר שחיטאנו את הקיר, יתכן שהוא יהיה חשוף שוב לרטיבות או לחות ולכן חשוב להגן עליו מפני היווצרות העובש באמצעות צבע שמחדש את מראה הקיר, אבל גם מאפשר לקיר לנשום. צבע בסגנון הזה שמציע הן קשת צבעים רחבה והן הגנה על קירות מפני היווצרות מחודשת של עובש ופטריות הוא בי ג'י קריל נגד עובש.

אם תשתמשו בצבע קיר רגיל, אתם תכסו את נזקי העובש אך עם ההחשפות הראשונה של הקיר לתנאים המתאימים, ולאורך זמן של חשיפה ללחות ולרטיבות, הפטריה ככל הצפוי תשוב ושזו חוזרת היא עלולה אף להכנס עמוק יותר לתוך הקירות ולגרום ליותר נזק. 

הסלון שלנו קטן באיזה גוון מומלץ לצבוע אותו?

שימוש בגוונים בהירים למיניהם יכולים לתת תחושת מרחב וכן אם תשחקו עם פסים לאורך הקיר ודוגמאות קטנות של שבלונות שחוזרות על עצמן, תוכלו לתת למתבוננים בחלל תחושה של חלל רחב וגבוה יותר.

צבעתי קיר ולאחר זמן קצר הצבע החלק להתקלף והחלו להופיע פיצוצים במספר מקומות. למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי לתקן את זה?

הסיבה לפיצוצים ולקילופים בקיר נובעת מתשתית לא נכונה. 
יש לקלף את החלקים הרופפים ולשייף לקבלת משטח אחיד עם הקיר. לאחר מכן יש למרוח שכבה אחת של בי ג'י בונד רול ולאחר ייבוש של כשעה אפשר לצבוע שנית את הקיר בבי ג'י קריל.

האם אפשר ליישם שליכט על עץ או קרמיקה?

בי ג'י שליכט גמיש מיועד ליישום על קירות בלבד, לא מומלץ ליישם  על גבי תשתית של עץ או קרמיקה.

מה ההבדל בין בי ג'י קריל ל בי ג'י קריל משי?

בי ג'י קריל  הינו צבע ממשפחת הצבעים האקריליים של חברת BG Paint 
במשפחה זו קיימים הסוגים
בי ג'י קריל 
בי ג'י קריל 2000
בי ג'י קריל משי

לכל אחד מהם יתרונות וייחודיות שונה אשר מתבטאים בנראות,במרקם ובברק

בי ג'י קריל משי הינו צבע בעל מרקם קטיפתי ובעל ברק משי,צבע ייחודי ומאוד מומלץ על מנת לתת לקירות מראה יוקרתי וייחודי

צור קשר

בי ג'י (ישראל) טכנולוגיות בע"מ, קיבוץ בית גוברין , דואר נע לכיש דרום, 79370   //   טלפון: 08-6874236    דוא”ל: info@b-gtech.com