discover colors2
manifa
left banner for inner page Recovered

תקופת האביב מביאה איתה צמיחה, התחדשות, סדר בבית ובחיים בכלל. חג הפסח שמסמל את התקופה הזו יותר מכל, מאפשר לנו למשוך שפע חדש ולהיפטר מהישן. ואין דרך טובה יותר להתחדש, לשנות וליצור אביביות בבית מאשר צבעים נעימים ומרגיעים, שמספקים את היכולת להרגיש ולחוות, ליצור הרמוניה, להתעצם אישית ולחזק את הקשר למשפחה והסביבה הטבעית. אתם מוזמנים לבחור את הצבעים שלכם מפלטת הצבעים המגוונת של BG Paint ולהרגיש איך הבית מתעורר לחיים ולובש אביב.


על חידוש, התאמה ותעוזה

פסח מתרכז בשינויים קטנים וחשובים שקשורים בחופש, באנרגיה ובהרגשה טובה. מגוון צבעים עומדים לרשותכם במלאכה הזו, אך נתייחס לאלו שיעזרו לכם למקד את המראה הביתי, לספק השראה ועניין ולשפר את מצב הרוח והאווירה החגיגית.

לפני שתחליטו על צבע לקירות פנים שמתאים לכם, כדאי לצאת למחקר קטן בעמוד מניפת הצבעים. תוכלו למצוא עשרות צבעים שיחמיאו לבית, אבל צריך לוודא שהם עומדים בחיבור טוב למה שכבר קיים. זה הזמן להתחיל לעבוד מול סקאלת צבעים הקיימים אצלכם בבית, על מנת להחליט על הגוון המדויק. זכרו שהגוון צריך להתאים לריצוף, הקירות, המשטחים הקיימים בחדר, מוצרי הטקסטיל ועוד. כך תוכלו להחליט מה חסר בשילוב הקיים ולשלבו, או להחליף גוון אחד באחר.

בבואכם לבחור צבע לבית, אל תשכחו ששינוי דורש גם מעט תעוזה. תוכלו לבחור מראש בטונים כהים יותר השנה כדי לארגן את אחידות החלל, לטשטש פינות ולייצר יותר פוקוס, חיות ונוכחות. בהקשר הזה, גם גוונים פחות שגרתיים יוכלו להיכנס לתמונה. אפשר ליצור משחק מבסיס כהה המתבהר ככל שמתקרבים לאזור התקרה, ליצור תיחום ברור בקו האמצע של הקיר ולייצר נגיעות קלות בצבע בלבד.

articleIMG
צילום: Shutterstock

צבעי אביב 2020 – המומלצים של BG Paint

אדום ואדמה - צבעים חמים וטבעיים שמחוברים לבטן האדמה ידועים כמגבירי תשוקה וחיוניות ומעוררים לתנועה.

מניפת הכחולים – מסמלים התכנסות והתעמקות פנימית, משפיעים על הרוגע האישי ומשרים ביטחון. הצבע מאפשר להיפתח לדברים חדשים ולממש רעיונות ורצונות.

סגול עמוק וסגול מעושן – מייצגים את היצירתיות, הדמיון והאמנות. צבעים שנקשרים גם למובנים רוחניים יותר ולתקשורת טובה ועמוקה.

ירקרק – צבע לקירות פנים בגוון רך המייצג בריאות, איזון, הרמוניה, רעננות וצמיחה.


4 טיפים לצביעה מרעננת שיוצאת מהקופסה:

  1. אתם יכולים להימנע מצביעה מלאה של הקיר ולהכניס רק זריקות של צבע. אם מדובר בחלל גדול ופתוח, אפשר להגדיר רק אזורים מסוימים שיקבלו מסגרת צבע חדשה, כמו פינת האוכל או הכניסה הביתה. חדרים קטנים ומעוצבים יוכלו כמובן להתחדש בקיר שלם בצבע אחר.
  2. גם התקרה לא חייבת להישאר יתומה מצבע ולהתקבע ללבן המסויד והמקובל. צביעה של התקרה עם השארת קירות לבנים, דווקא פותחת עוד את החלל ומגדילה אותו כלפי מעלה, מה שיוצר תחושה של אינסוף. ההמלצה היא לגלוש מעט אל הקירות כדי ליצור מראה הוליסטי יותר, עד 20-30 ס"מ לקיר לכל היותר.
  3. כדאי לנסות את הצבע בפינה קטנה לפני שצובעים את הקיר כולו. לפעמים הצבע בפועל נראה שונה משחשבתם בגלל הקיר או התאורה עליו ולכן אם אין התאמה, אפשר שוב לפתוח את המניפה ולבחור.
  4. רוב האנשים מעדיפים את הצבעים המונוכרומטים, שבהם מיושם רק צבע רך, אפרפר, כחלחל או אפרסקי עדין. זכרו שחללים צעירים יהיו יפים גם בצבעים דומיננטיים, שמשדרים אנרגיה עוצמתית.כך תכינו את ביתכם לתהליך הצביעה:

כדאי לכסות היטב את הרצפה, הפנלים והרהיטים בניילונים ועיתונים ולהדביק עם מסקנטייפ מסביב לאזור שרוצים לצבוע. זכרו לכסות את כל השקעים ומתגי החשמל ולצבוע רק עם בגדים שאפשר ללכלך. אם קיים קילוף בקירות, שייפו עם שפכטל את האזור. רצוי גם לשמור את שאריות הצבע בסיום לתיקונים במידת הצורך. את הצבע עצמו חשוב לבחוש היטב בתוך המיכל גם לפני תחילת העבודה וגם במהלכה, כדי למנוע היווצרות גושים. הצביעה תתחיל מלמעלה למטה: התקרה נצבעת ראשונה, אחריה הקירות ורק לאחר מכן דלתות, משקופים ורהיטים. אם מברשת הצבע חדשה, העבירו אצבעות דרכה כדי להסיר שערות שעלולות להידבק עם הצבע יחד לקיר. טבלו עד שליש גובה המברשת והחזירו את העודף לשולי מיכל הצבע. אם אתם לוקחים הפסקה, השאירו את המברשת במיכל עם מים שמכסים את שערות המברשת. כמובן שניתן להזמין גם צבעי מקצועי ולקבל ממנו מחיר צביעת דירה קומפלט, אם מדובר בתהליך שתעדיפו שיבוצע בידיים מיומנות.


צור קשר

בי ג'י (ישראל) טכנולוגיות בע"מ, קיבוץ בית גוברין , דואר נע לכיש דרום, 79370   //   טלפון: 08-6874236    דוא”ל: info@b-gtech.com