discover colors2
manifa
left banner for inner page Recovered

הקיץ נמצא בעיצומו, וכולנו מתאימים את עצמנו למזג האוויר החם ולכל מה שמאפיין את התקופה הזו בשנה – החל מגלידות ופירות קיץ ועד לבוש קצר ומאוורר. הקיץ הוא תקופה של חגיגה ושל תחושה של חופש. החום הרב של עונת הקיץ מזמין כל דרך אפשרית על מנת להתקרר ולהתרענן. בנוסף לכך, הוא מזמין גם עשיית חידושים בבית – כמו צביעה מחודשת של הקירות ועיצוב הבית עם צבעי קיץ שמתאימים לעונה.

 

אז אילו צבעים בדיוק מתאימים לקיץ של שנת 2020? החלטנו להביא לכם כאן סקירה של הטרנדים הצבעוניים החמים של צבעי הקיץ, כדי שתוכלו גם אתם להתאים את הצבעים בבית לאווירת הקיץ השמחה והאופטימית.

summer2020

אילו צבעים מתאימים לקיץ ב-2020

אז קודם כל, הצבעים שתמיד מאפיינים את עונת הקיץ הם צבעים בהירים, אופטימיים ושמחים. מדובר בצבעים שמזכירים לנו גם קצת את הילדות, ומתחברים לזיכרונות שקשורים בהליכה על חוף הים, אכילת גלידה ואבטיח וכמובן כל פירות הקיץ הנפלאים כמו משמשים ואפרסקים.

מכיוון שתקופת הקיץ היא קודם כל עונה שמתחברת אצלנו באופן אסוציאטיבי לתחושה של חופש, נבחר להשתמש בעונה זו בגוונים של תכלת, בהרבה צהוב בהיר, וגם גוונים נועזים של אדום וכתום.

כאשר צובעים מחדש את הקירות בבית, כדאי לשים לב לעיצוב הקיים ולבחור בצבעי קיץ שמתכתבים עם הצבעים השולטים הקיימים בבית. התאמה סגנונית היא חשובה ביותר, ותאפשר לכם לייצר את אווירת הקיץ שבה אתם מעוניינים ואפילו לשלב בה גם צבעים לקירות חוץ, אם זכיתם לגור בבית פרטי.  

כאשר מדברים על צבעים ועיצוב, לא חייבים להיות מומחים כדי ליצור סביבה נעימה וקיצית בבית. חשוב שתבחרו את הצבעים שאתם אוהבים, ושתהיה התאמה בסיסית לצבעים של הריהוט ושל החפצים האחרים שלכם.

בקיץ הקרוב יהיו כמה טרנדים בולטים. הגוונים הטרנדיים הם חמים, פסטליים ובהירים. גם צבע הירוק זית עושה קאמבק השנה. הנועזים יותר ישתמשו בקיץ הקרוב בשילובי צבעים של כתום ואדום בהיר. 

צביעת חדרי הילדים בקיץ הקרוב

אחד מהדברים המהנים ביותר שניתן לעשות בחופשת הקיץ עם הילדים הוא צביעה מחדש של החדרים שלהם. מדובר בפרויקט שיכול בקלות להפוך לחוויה משפחתית שמפעילה אותם ומייצרת עניין ועיסוק בזמן שבו נמצאים הרבה איתם בבית.

כדי לבחור צבעי קיץ לחדרי ילדים יש לשלב אותם בתהליך ולשאול אותם אילו צבעים לקירות פנים הם היו רוצים לראות בחדר. מומלץ מאוד להשתמש בפלטת צבעים, כמו זו שנמצאת במניפת הצבעים של BG Paint. השימוש במניפת צבעים מקלה על התהליך ומסייעת למקד את בחירת הצבעים. במקום להתלבט יותר מדי, ניתן לראות אילו גוונים וצבעים זמינים ולבחור בהתאם.

כאשר צובעים מחדש את חדרי הילדים, ניתן להפוך את הפרויקט אפילו לגדול יותר, ולהשתמש במוצרים האיכותיים של חברת BG Bond על מנת לאטום סדקים בקירות, להוסיף חיפויים או לטייח את הקיר לפני הצביעה עצמה.

מדובר בפרויקט שיכול בקלות להלהיב את כל בני המשפחה ולדאוג לכך שהילדים ייהנו מתחושת עשייה וגם ילמדו דבר או שניים על תחזוקה ועיצוב של הבית. 

בחירת צבעים בעזרת מניפת הצבעים

על מנת למקד את החיפוש אחר צבעי הקיץ הנכונים עבורכם, כדאי להכיר את מניפת הצבעים הדיגיטלית שלנו. באתר שלנו נמצאת מניפת צבעים וירטואלית שמאפשרת בחירה של גוונים קיציים ספציפיים. ניתן ללחוץ על צבע ולקבל את כל הגוונים האפשריים שלו עם מספר המוצר הספציפי של הגוון.

כאשר עובדים עם מניפת צבעים, הרבה יותר קל לדמות את מראה הבית לאחר הצביעה וכך ניתן גם לגשת לחנות ולבקש בדיוק את המוצר המתאים שאתם מעוניינים בו עבור הצביעה.

מכיוון שהטרנדים החמים לקיץ הקרוב הם צבעי פסטליים, בהירים וחמים, ניתן לבחור את הגוונים הרלוונטיים במניפה ולהתחיל עם פרויקט הצביעה.

לסיכום

קיץ 2020 הולך להיות חם ביותר. אם יש לכם זמן פנוי ואתם מעוניינים להשקיע אותו בפעולה מועילה ומהנה – אנחנו ממליצים על צביעה מחודשת של הבית. הצבעים הטרנדיים של הקיץ הקרוב הם צבעים חמים בהירים ואופטימיים. את בחירת הגוונים המתאימים ביותר עבורכם ניתן לבצע בעזרת שימוש במניפת הצבעים הדיגיטלית שלנו.

צביעת הבית וחדרי הילדים בפרט יכולה להיות פעילות משפחתית מגבשת ומהנה וגם לייצר עבורכם תחושה של התחדשות בבית והתחלה חדשה. סדרת הצבעים של BG Paint מתאימה לכך מאוד ויכולה לשדרג את העיצוב והאווירה בבית שלכם.

צור קשר

בי ג'י (ישראל) טכנולוגיות בע"מ, קיבוץ בית גוברין , דואר נע לכיש דרום, 79370   //   טלפון: 08-6874236    דוא”ל: info@b-gtech.com