discover colors2
manifa
left banner for inner page Recovered
בבתים רבים בישראל ישנו ריהוט מעץ או פריטים ומשטחים ממתכת. משטחים אלו זקוקים לטיפול מיוחד לשם התחזוקה שלהם וגם לשם הצביעה שלהם. חשוב לדעת, שכאשר רוצים לצבוע על משטחים של עץ או מתכת, יש להשתמש בצבעים מיוחדים לשם כך. צבעי קירות רגילים אינם מתאימים לשימוש על משטחים מהסוג הזה. לכן, כאשר אתם רוצים לצבוע על גבי עץ או מתכת, יש להצטייד בחומר מתאים.

אם גם לכם יש עדיין זמן פנוי, הילדים לא בקייטנות ואין כסף לשיפוצניק – אל ייאוש. ניתן לעצב לבד את הבית וזה אפילו לא מצריך הון אלא רק הבנה של הטרנדים החדשים בעיצוב הבית. לפניכם כמה רעיונות שבטח לא חשבתם עליהם:

Colors10 Teaser

שני הטרנדים המרכזיים שנותנים את הטון בתחום הצבע לבית לשנת 2020 הם העיצוב המונוכרומטי והאוריינטציה הטבעית.

מעצבי פנים ומלבישי בית רבים, מבינים כיום את הכוח של העיצוב המונוכרומטי, שמוצא את משכנו ביותר ויותר בתים: המונוכרומטיקה נותנת 'כבוד' לצבע כשהיא מפזרת גוונים שונים שלו ברחבי החלל וגם מאפשרת לתת טאצ'ים ייחודיים, כמו קיר בגוון מבריק, בטקסטורה שונה או בצבע נועז יותר.

Child Room Teaser
חדר הילדים הוא החלל שאמור לשרת את הילדים בבית בצורה הטובה ביותר. החדר המיוחד הזה הוא המקום המוקדש כל כולו לילדים כאשר הריהוט והאבזור של החדר הזה צריכים להיות מותאמים להעדפות ולצרכים שלהם באופן המדויק והטוב ביותר. מעת לעת נערכים שיפוצים ושינויים בחדר הילדים, לרוב כחלק ממקצה שיפוצים כלליים. זאת, על מנת לתקן פגמים ובעיות כאלה ואחרות שהתעוררו עם השנים. בנוסף,

Blog Colors
מה זה בכלל צבע? ואיך אנחנו רואים אותו, ולמה הוא כל כך משפיע על חיינו?
בהתבסס על גישתו של המדען האנגלי הנודע, סר אייזיק ניוטון, שבשנת 1966 או 1965 ערך את ניסוי ה'נפיצה' – באמצעות מנסרה, פיצל קרן אור שמש לגווני הספקטרום הצבעוני. קשת הגוונים שנוצרה, מגלי האור הקצרים ביותר (סביב 400 ננומטר) ועד לגלי האור הארוכים ביותר (סביב 700 ננומטר), הם הבסיס לטווח ראיית הגוונים של האדם.

Summer2020 Teaser

הקיץ נמצא בעיצומו, וכולנו מתאימים את עצמנו למזג האוויר החם ולכל מה שמאפיין את התקופה הזו בשנה – החל מגלידות ופירות קיץ ועד לבוש קצר ומאוורר. הקיץ הוא תקופה של חגיגה ושל תחושה של חופש. החום הרב של עונת הקיץ מזמין כל דרך אפשרית על מנת להתקרר ולהתרענן. בנוסף לכך, הוא מזמין גם עשיית חידושים בבית – כמו צביעה מחודשת של הקירות ועיצוב הבית עם צבעי קיץ שמתאימים לעונה.

Bgcolor
הצבעים הם חלק מחיינו, בין אם אנו רואים ובין אם לא, הצבעים משפיעים על תחושותינו, בין אם אנחנו מרגישים, ובין אם לא.. אנחנו מתעוררים בבוקר, לשמיים כחולים, דשא ירוק, כבישים אפורים, פרחים צבעוניים ואלפי גוונים שונים מציפים את העיניים. מוקפים בכל כך הרבה צבעים, ולרוב, אנו מתעלמים. הצבעוניות נתפשת כמובן מאליו.

ArticleIMG Teaser

תקופת האביב מביאה איתה צמיחה, התחדשות, סדר בבית ובחיים בכלל. חג הפסח שמסמל את התקופה הזו יותר מכל, מאפשר לנו למשוך שפע חדש ולהיפטר מהישן. ואין דרך טובה יותר להתחדש, לשנות וליצור אביביות בבית מאשר צבעים נעימים ומרגיעים, שמספקים את היכולת להרגיש ולחוות, ליצור הרמוניה, להתעצם אישית ולחזק את הקשר למשפחה והסביבה הטבעית. אתם מוזמנים לבחור את הצבעים שלכם מפלטת הצבעים המגוונת של BG Paint ולהרגיש איך הבית מתעורר לחיים ולובש אביב.

צור קשר

בי ג'י (ישראל) טכנולוגיות בע"מ, קיבוץ בית גוברין , דואר נע לכיש דרום, 79370   //   טלפון: 08-6874236    דוא”ל: info@b-gtech.com